Продукція > FCI > 52601-S26-4LF
52601-S26-4LF
52601-S26-4LF FCI
52601.pdf
Виробник: FCI
Quickie Header, Wire to Board Connector, Double Row, 26 Positions, 2.54 mm (0.1 in.), Vertical Header 0.38 um (15 uin) Gold Mating Plating
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 75
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 4 шт:
52601-S26-4LF Виробник : Burndy 52601.pdf Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 26 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Tray
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 102
на замовлення 320 шт:
Мінімальне замовлення: 26
52601-S26-4LF 52601-S26-4LF Виробник : FCI 52601.pdf Quickie Header, Wire to Board Connector, Double Row, 26 Positions, 2.54 mm (0.1 in.), Vertical Header 0.38 um (15 uin) Gold Mating Plating