Продукція > FCI > 52601-S26-8TLF
52601-S26-8TLF
52601-S26-8TLF FCI
52601.pdf
Виробник: FCI
Quickie® IDC Cable-to-Board Connector System, Shrouded Vertical Header, Surface Mount, Low Profile, Double Row, 26 Positions, 2.54mm (0.100in) Pitch
на замовлення 10400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
52601-S26-8TLF 52601-S26-8TLF Виробник : FCI 52601.pdf Quickie® IDC Cable-to-Board Connector System, Shrouded Vertical Header, Surface Mount, Low Profile, Double Row, 26 Positions, 2.54mm (0.100in) Pitch