Продукція > FCI > 52601-S44-7
52601-S44-7
52601-S44-7 FCI
52601.pdf
Виробник: FCI
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 44 POS 2.54mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Tray
Написати відгук
Технічний опис 52601-S44-7 FCI
Інші пропозиції 52601-S44-7
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
52601-S44-7 Виробник : Amphenol FCI 52601-1362837.pdf Headers & Wire Housings QKE HDR LP 44pos