55PC0211-22-92CS2502 TE Connectivity Raychem Cable Protection
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=SPEC55PC&DocType=SS&DocLang=EN
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: HOOK-UP DUAL STRND 22AWG W/R 5'
Packaging: Bulk
Voltage: 600V
Length: 5.00' (1.52m)
Wire Gauge: 22 AWG
Jacket (Insulation) Material: Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated
Conductor Strand: 19/34
Operating Temperature: 150°C
Cable Type: Hook-Up, Dual Wall
Jacket (Insulation) Diameter: 0.046" (1.17mm)
Jacket (Insulation) Thickness: 0.008" (0.20mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: White, Red Stripe
Part Status: Discontinued at Digi-Key
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HOOK-UP DL STRND 22AWG W/R 100', Packaging: Bulk, Voltage: 600V, Length: 100.0' (30.5m), Wire Gauge: 22 AWG, Jacket (Insulation) Material: Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated, Conductor Strand: 19/34, Operating Temperature: 150°C, Cable Type: Hook-Up, Dual Wall, Jacket (Insulation) Diameter: 0.046" (1.17mm), Jacket (Insulation) Thickness: 0.008" (0.20mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: White, Red Stripe, Part Status: Discontinued at Digi-Key.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Voltage: 600V
Length: 25.00' (7.62m)
Wire Gauge: 22 AWG
Conductor Strand: 19/34
Operating Temperature: 150°C
Cable Type: Hook-Up, Dual Wall
на замовлення 1 шт:
Кількість Ціна
Voltage: 600V
Wire Gauge: 22 AWG
Operating Temperature: 150°C