59202-G26-10-055 Amphenol ICC (FCI)
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN HDR STACK SMD
Packaging: Bag
Color: Black
Mounting Type: Surface Mount
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Row Spacing: 0.079" (2.000mm)
Termination: Solder
Contact Finish - Post (Mating): Gold
Contact Finish Thickness - Post (Mating): 30.0µin (0.76µm)
Number of Rows: 2
Number of Positions: 20
Length - Overall Pin: 0.335" (8.500mm)
Length - Post (Mating): 0.118" (3.000mm)
Length - Stack Height: 0.217" (5.500mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HDR STACK SMD, Packaging: Bag, Color: Black, Mounting Type: Surface Mount, Pitch: 0.079" (2.00mm), Row Spacing: 0.079" (2.000mm), Termination: Solder, Contact Finish - Post (Mating): Gold, Contact Finish Thickness - Post (Mating): 30.0µin (0.76µm), Number of Rows: 2, Number of Positions: 20, Length - Overall Pin: 0.335" (8.500mm), Length - Post (Mating): 0.118" (3.000mm), Length - Stack Height: 0.217" (5.500mm).
Інші пропозиції 59202-G26-10-055
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
59202-G26-10-055 59202-G26-10-055 Виробник : Amphenol FCI Board to Board & Mezzanine Connectors Minitek 2.00mm, Board To Board, Unshrouded Vertical Header, Surface Mount, Double Row, 20 Positions.