Продукція > AMPHENOL ICC (FCI) > 59202-G32-05A085LF
59202-G32-05A085LF Amphenol ICC (FCI)
bwb_minitek_2_00mm_btb.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN HDR STACK SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Color: Black
Mounting Type: Surface Mount
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Row Spacing: 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Number of Rows: 2
Number of Positions: 10
Length - Overall Pin: 0.488" (12.400mm)
Length - Post (Mating): 0.154" (3.900mm)
Length - Stack Height: 0.335" (8.500mm)
Написати відгук
Description: CONN HDR STACK SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Color: Black, Mounting Type: Surface Mount, Pitch: 0.079" (2.00mm), Row Spacing: 0.079" (2.00mm), Termination: Solder, Contact Finish - Post (Mating): Gold, Contact Finish Thickness - Post (Mating): 30.0µin (0.76µm), Part Status: Active, Number of Rows: 2, Number of Positions: 10, Length - Overall Pin: 0.488" (12.400mm), Length - Post (Mating): 0.154" (3.900mm), Length - Stack Height: 0.335" (8.500mm).
Інші пропозиції 59202-G32-05A085LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
59202-G32-05A085LF 59202-G32-05A085LF Виробник : Amphenol FCI bwb_minitek_2_00mm_btb.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors Minitek 2.00mm, Board To Board, Unshrouded Vertical Header, Surface Mount, Double Row, 10 Positions.