Продукція > AMPHENOL ICC (FCI) > 59202-H26-04A043LF
59202-H26-04A043LF Amphenol ICC (FCI)
59202.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN HDR 8POS 0.079" STACK SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Color: Black
Mounting Type: Surface Mount
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Row Spacing: 0.079" (2.00mm)
Termination: Solder
Contact Finish - Post (Mating): Gold
Contact Finish Thickness - Post (Mating): FLASH
Part Status: Active
Number of Rows: 2
Number of Positions: 8
Length - Overall Pin: 0.335" (8.500mm)
Length - Post (Mating): 0.165" (4.200mm)
Length - Stack Height: 0.169" (4.300mm)
Написати відгук
Description: CONN HDR 8POS 0.079" STACK SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Color: Black, Mounting Type: Surface Mount, Pitch: 0.079" (2.00mm), Row Spacing: 0.079" (2.00mm), Termination: Solder, Contact Finish - Post (Mating): Gold, Contact Finish Thickness - Post (Mating): FLASH, Part Status: Active, Number of Rows: 2, Number of Positions: 8, Length - Overall Pin: 0.335" (8.500mm), Length - Post (Mating): 0.165" (4.200mm), Length - Stack Height: 0.169" (4.300mm).