Продукція > AMPHENOL ICC (FCI) > 59202-K30-18A082LF
59202-K30-18A082LF Amphenol ICC (FCI)
bwb_minitek_2_00mm_btb.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN HDR STACK
Packaging: Tape & Reel (TR)
Color: Black
Mounting Type: Surface Mount
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Row Spacing: 0.079" (2.000mm)
Termination: Solder
Contact Finish - Post (Mating): Gold, GXT™
Contact Finish Thickness - Post (Mating): 30.0µin (0.76µm)
Number of Rows: 2
Number of Positions: 36
Length - Overall Pin: 0.469" (11.900mm)
Length - Post (Mating): 0.146" (3.700mm)
Length - Stack Height: 0.323" (8.200mm)
Написати відгук
Description: CONN HDR STACK, Packaging: Tape & Reel (TR), Color: Black, Mounting Type: Surface Mount, Pitch: 0.079" (2.00mm), Row Spacing: 0.079" (2.000mm), Termination: Solder, Contact Finish - Post (Mating): Gold, GXT™, Contact Finish Thickness - Post (Mating): 30.0µin (0.76µm), Number of Rows: 2, Number of Positions: 36, Length - Overall Pin: 0.469" (11.900mm), Length - Post (Mating): 0.146" (3.700mm), Length - Stack Height: 0.323" (8.200mm).
Інші пропозиції 59202-K30-18A082LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
59202-K30-18A082LF Виробник : Amphenol FCI bwb_minitek_2_00mm_btb.pdf Headers & Wire Housings MINITEK SHROUDED HDR STRAIGHT