Продукція > AMPHENOL ICC (FCI) > 59202-S26-08-053LF
59202-S26-08-053LF Amphenol ICC (FCI)
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN HDR STACK SMD
Packaging: Bag
Color: Black
Mounting Type: Surface Mount
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Row Spacing: 0.079" (2.000mm)
Termination: Solder
Contact Finish - Post (Mating): Gold
Contact Finish Thickness - Post (Mating): 15.0µin (0.38µm)
Number of Rows: 2
Number of Positions: 16
Length - Overall Pin: 0.335" (8.500mm)
Length - Post (Mating): 0.126" (3.200mm)
Length - Stack Height: 0.209" (5.300mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HDR STACK SMD, Packaging: Bag, Color: Black, Mounting Type: Surface Mount, Pitch: 0.079" (2.00mm), Row Spacing: 0.079" (2.000mm), Termination: Solder, Contact Finish - Post (Mating): Gold, Contact Finish Thickness - Post (Mating): 15.0µin (0.38µm), Number of Rows: 2, Number of Positions: 16, Length - Overall Pin: 0.335" (8.500mm), Length - Post (Mating): 0.126" (3.200mm), Length - Stack Height: 0.209" (5.300mm).