Продукція > AMPHENOL ICC (FCI) > 59202-S28-03A081LF
59202-S28-03A081LF Amphenol ICC (FCI)
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN HDR STACK SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Color: Black
Mounting Type: Surface Mount
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Row Spacing: 0.079" (2.000mm)
Termination: Solder
Contact Finish - Post (Mating): Gold
Contact Finish Thickness - Post (Mating): 15.0µin (0.38µm)
Part Status: Active
Number of Rows: 2
Number of Positions: 6
Length - Overall Pin: 0.398" (10.100mm)
Length - Post (Mating): 0.079" (2.00mm)
Length - Stack Height: 0.319" (8.100mm)
Написати відгук
Description: CONN HDR STACK SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Color: Black, Mounting Type: Surface Mount, Pitch: 0.079" (2.00mm), Row Spacing: 0.079" (2.000mm), Termination: Solder, Contact Finish - Post (Mating): Gold, Contact Finish Thickness - Post (Mating): 15.0µin (0.38µm), Part Status: Active, Number of Rows: 2, Number of Positions: 6, Length - Overall Pin: 0.398" (10.100mm), Length - Post (Mating): 0.079" (2.00mm), Length - Stack Height: 0.319" (8.100mm).
Інші пропозиції 59202-S28-03A081LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
59202-S28-03A081LF 59202-S28-03A081LF Виробник : Amphenol FCI Board to Board & Mezzanine Connectors Minitek 2.00mm, Board To Board, Unshrouded Vertical Header, Surface Mount, Double Row, 6 Positions.