Продукція > FCI > 59202-S40-08-127LF
59202-S40-08-127LF FCI
79059202.pdf
Виробник: FCI
Conn Board Stacker HDR 16 POS 2mm Solder ST SMD Bag
Написати відгук
Description: CONN HDR STACK SMD, Packaging: Bag, Color: Black, Mounting Type: Surface Mount, Pitch: 0.079" (2.00mm), Row Spacing: 0.079" (2.00mm), Termination: Solder, Contact Finish - Post (Mating): Gold, Contact Finish Thickness - Post (Mating): 15.0µin (0.38µm), Number of Rows: 2, Number of Positions: 16, Length - Overall Pin: 0.764" (19.400mm), Length - Post (Mating): 0.264" (6.700mm), Length - Stack Height: 0.500" (12.700mm).
Інші пропозиції 59202-S40-08-127LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
59202-S40-08-127LF Виробник : Amphenol ICC (FCI) bwb_minitek_2_00mm_btb.pdf Description: CONN HDR STACK SMD
Packaging: Bag
Color: Black
Mounting Type: Surface Mount
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Row Spacing: 0.079" (2.00mm)
Termination: Solder
Contact Finish - Post (Mating): Gold
Contact Finish Thickness - Post (Mating): 15.0µin (0.38µm)
Number of Rows: 2
Number of Positions: 16
Length - Overall Pin: 0.764" (19.400mm)
Length - Post (Mating): 0.264" (6.700mm)
Length - Stack Height: 0.500" (12.700mm)
товару немає в наявності
59202-S40-08-127LF Виробник : Amphenol FCI bwb_minitek_2_00mm_btb.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors Minitek 2.00mm, Board To Board, Unshrouded Vertical Header, Surface Mount, Double Row, 16 Positions.