Продукція > AMPHENOL ICC (FCI) > 59202-T22-02-044LF
59202-T22-02-044LF Amphenol ICC (FCI)
bwb_minitek_2_00mm_btb.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN HDR 4POS 0.079" STACK SMD
Packaging: Bulk
Color: Black
Mounting Type: Surface Mount
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Row Spacing: 0.079" (2.00mm)
Termination: Solder
Contact Finish - Post (Mating): Gold
Contact Finish Thickness - Post (Mating): 30.0µin (0.76µm)
Number of Rows: 2
Number of Positions: 4
Length - Overall Pin: 0.256" (6.500mm)
Length - Post (Mating): 0.083" (2.100mm)
Length - Stack Height: 0.173" (4.400mm)
Написати відгук
Description: CONN HDR 4POS 0.079" STACK SMD, Packaging: Bulk, Color: Black, Mounting Type: Surface Mount, Pitch: 0.079" (2.00mm), Row Spacing: 0.079" (2.00mm), Termination: Solder, Contact Finish - Post (Mating): Gold, Contact Finish Thickness - Post (Mating): 30.0µin (0.76µm), Number of Rows: 2, Number of Positions: 4, Length - Overall Pin: 0.256" (6.500mm), Length - Post (Mating): 0.083" (2.100mm), Length - Stack Height: 0.173" (4.400mm).
Інші пропозиції 59202-T22-02-044LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
59202-T22-02-044LF Виробник : Amphenol FCI bwb_minitek_2_00mm_btb.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors Minitek 2.00mm, Board To Board, Unshrouded Vertical Header, Surface Mount, Double Row, 4 Positions.