Продукція > AMPHENOL ICC (FCI) > 59202-T30-10-062LF
59202-T30-10-062LF Amphenol ICC (FCI)
bwb_minitek_2_00mm_btb.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN HDR STACK SMD
Packaging: Bag
Color: Black
Mounting Type: Surface Mount
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Row Spacing: 0.079" (2.00mm)
Termination: Solder
Contact Finish - Post (Mating): Gold
Contact Finish Thickness - Post (Mating): 30.0µin (0.76µm)
Number of Rows: 2
Number of Positions: 20
Length - Overall Pin: 0.469" (11.900mm)
Length - Post (Mating): 0.224" (5.690mm)
Length - Stack Height: 0.244" (6.200mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HDR STACK SMD, Packaging: Bag, Color: Black, Mounting Type: Surface Mount, Pitch: 0.079" (2.00mm), Row Spacing: 0.079" (2.00mm), Termination: Solder, Contact Finish - Post (Mating): Gold, Contact Finish Thickness - Post (Mating): 30.0µin (0.76µm), Number of Rows: 2, Number of Positions: 20, Length - Overall Pin: 0.469" (11.900mm), Length - Post (Mating): 0.224" (5.690mm), Length - Stack Height: 0.244" (6.200mm).
Інші пропозиції 59202-T30-10-062LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
59202-T30-10-062LF Виробник : Amphenol FCI bwb_minitek_2_00mm_btb.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors Minitek 2.00mm, Board to Board Connector, Unshrouded Stacking Header - Surface Mount - Double row - 20 Positions - 2mm (0.079inch) - Vertical.