Продукція > AMPHENOL ICC (FCI) > 59202-T30-24-077LF
59202-T30-24-077LF Amphenol ICC (FCI)
59202.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN HDR 48P 0.079" STACK SMD
Packaging: Bag
Color: Black
Mounting Type: Surface Mount
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Row Spacing: 0.079" (2.00mm)
Number of Rows: 2
Number of Positions: 48
Length - Overall Pin: 0.469" (11.900mm)
Length - Post (Mating): 0.165" (4.200mm)
Length - Stack Height: 0.303" (7.700mm)
Написати відгук
Description: CONN HDR 48P 0.079" STACK SMD, Packaging: Bag, Color: Black, Mounting Type: Surface Mount, Pitch: 0.079" (2.00mm), Row Spacing: 0.079" (2.00mm), Termination: Solder, Contact Finish - Post (Mating): Gold, Contact Finish Thickness - Post (Mating): 30.0µin (0.76µm), Number of Rows: 2, Number of Positions: 48, Length - Overall Pin: 0.469" (11.900mm), Length - Post (Mating): 0.165" (4.200mm), Length - Stack Height: 0.303" (7.700mm).