Продукція > FCI > 59202-T36-03A085LF
59202-T36-03A085LF FCI
79059202.pdf
Виробник: FCI
Conn Board Stacker HDR 6 POS 2mm Solder ST SMD T/R
Написати відгук
Description: CONN HDR STACK SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Color: Black, Mounting Type: Surface Mount, Pitch: 0.079" (2.00mm), Row Spacing: 0.079" (2.000mm), Termination: Solder, Contact Finish - Post (Mating): Gold, Contact Finish Thickness - Post (Mating): 30.0µin (0.76µm), Number of Rows: 2, Number of Positions: 6, Length - Overall Pin: 0.610" (15.494mm), Length - Post (Mating): 0.276" (7.000mm), Length - Stack Height: 0.335" (8.500mm).
Інші пропозиції 59202-T36-03A085LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
59202-T36-03A085LF Виробник : Amphenol ICC (FCI) bwb_minitek_2_00mm_btb.pdf Description: CONN HDR STACK SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Color: Black
Mounting Type: Surface Mount
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Row Spacing: 0.079" (2.000mm)
Number of Rows: 2
Number of Positions: 6
Length - Overall Pin: 0.610" (15.494mm)
Length - Post (Mating): 0.276" (7.000mm)
Length - Stack Height: 0.335" (8.500mm)
товару немає в наявності
59202-T36-03A085LF Виробник : Amphenol FCI bwb_minitek_2_00mm_btb.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors MTK R/R SMT HDR