594D106X9020B2T
594D106X9020B2T Vishay / Sprague
594d-222659.pdf
Виробник: Vishay / Sprague
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10uF 20volts 10% B case Conformal
на замовлення 671 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
594D106X9020B2T 594D106X9020B2T Виробник : Vishay Sprague 594d.pdf Description: CAP TANT 10UF 20V 10% 1611