594D107X0016C8T
594D107X0016C8T Vishay Sprague
594d.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 100UF 16V 20% 2812
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 100uF 16volts 20% C case Conformal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
594D107X0016C8T 594D107X0016C8T Виробник : Vishay / Sprague 594d.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 100uF 16volts 20% C case Conformal