594D127X9020R2T
594D127X9020R2T Vishay Sprague
594d.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 120UF 10% 20V 2824
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 2824 (7260 Metric)
Size / Dimension: 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 80mOhm
Manufacturer Size Code: R
Height - Seated (Max): 0.148" (3.75mm)
Capacitance: 120 µF
Voltage - Rated: 20 V
на замовлення 600 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 600
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 120UF 10% 20V 2824, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 2824 (7260 Metric), Size / Dimension: 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 80mOhm, Manufacturer Size Code: R, Height - Seated (Max): 0.148" (3.75mm), Capacitance: 120 µF, Voltage - Rated: 20 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
594D127X9020R2T 594D127X9020R2T Виробник : Vishay / Sprague 594d.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 120uF 20volts 10% R case Conformal
на замовлення 402 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
594D127X9020R2T 594D127X9020R2T Виробник : Vishay Sprague 594d.pdf Description: CAP TANT 120UF 10% 20V 2824
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Manufacturer Size Code: R
Capacitance: 120 µF
Voltage - Rated: 20 V