594D156X9035C2T
594D156X9035C2T Vishay / Sprague
594d.pdf
Виробник: Vishay / Sprague
Tantalum Capacitors - Solid SMD 15uF 35volts 10% C case Conformal
на замовлення 199 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
594D156X9035C2T 594D156X9035C2T Виробник : Vishay Sprague 594d.pdf Description: CAP TANT 15UF 35V 10% 2812