5990K20107F
5990K20107F Dialight
C18743.pdf
Виробник: Dialight
Description: SMD LED REVERSE MOUNT 3.2X1.25X1
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Color: Red-Orange
Size / Dimension: 3.20mm L x 1.25mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 175mcd
Configuration: Independent
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.05V
Lens Color: Colorless
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 140°
Height (Max): 1.07mm
Wavelength - Dominant: 625nm
Lens Transparency: Clear
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 1.40mm x 1.19mm
на замовлення 9000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIALIGHT - 599-0K20-107F - LED, Rot-Orange, SMD - rückseitige Montage, 3.2mm x 1.25mm, 20 mA, 2.3 V, 625 nm, tariffCode: 85414100, rohsCompliant: YES, Wellenlänge, typ.: 625nm, Linsenform: Rechteckig, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: N, usEccn: EAR99, Durchlassstrom If: 20mA, Lichtstärke: 250mcd, euEccn: NLR, Abstrahlwinkel: 140°, Durchlassspannung: 2.3V, Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -, LED-Farbe: Rot-Orange, LED-Bauform: 3.2mm x 1.25mm, Produktpalette: 599 Series, productTraceability: No, LED-Montage: SMD - rückseitige Montage, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
599-0K20-107F 599-0K20-107F Виробник : DIALIGHT Description: DIALIGHT - 599-0K20-107F - LED, Rot-Orange, SMD - rückseitige Montage, 3.2mm x 1.25mm, 20 mA, 2.3 V, 625 nm
tariffCode: 85414100
rohsCompliant: YES
Wellenlänge, typ.: 625nm
Linsenform: Rechteckig
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Durchlassstrom If: 20mA
Lichtstärke: 250mcd
euEccn: NLR
Abstrahlwinkel: 140°
Durchlassspannung: 2.3V
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -
LED-Farbe: Rot-Orange
LED-Bauform: 3.2mm x 1.25mm
Produktpalette: 599 Series
productTraceability: No
LED-Montage: SMD - rückseitige Montage
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
tariffCode: 85414100
rohsCompliant: YES
Wellenlänge, typ.: 625nm
Linsenform: Rechteckig
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Durchlassstrom If: 20mA
Lichtstärke: 250mcd
euEccn: NLR
Abstrahlwinkel: 140°
Durchlassspannung: 2.3V
LED-Farbe: Rot-Orange
LED-Bauform: 3.2mm x 1.25mm
Produktpalette: 599 Series
productTraceability: No
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 51
5990K20107F 5990K20107F Виробник : Dialight C18743.pdf Description: SMD LED REVERSE MOUNT 3.2X1.25X1
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Color: Red-Orange
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 175mcd
Configuration: Independent
Lens Color: Colorless
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 140°
Height (Max): 1.07mm
Wavelength - Dominant: 625nm
Lens Transparency: Clear
Lens Size: 1.40mm x 1.19mm