5KP100A_R2_00001
5KP100A_R2_00001 Panjit International Inc.
5KP_SERIES.pdf
Виробник: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 100VWM 162VC P600
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: P600, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 31A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 100V
Supplier Device Package: P600
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 111V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 162V
Power - Peak Pulse: 5000W (5kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 100VWM 162VC P600, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: P600, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 31A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 100V, Supplier Device Package: P600, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 111V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 162V, Power - Peak Pulse: 5000W (5kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
5KP100A_R2_00001 5KP100A_R2_00001 Виробник : Panjit BAF78DEE74B3D12A912F82A594E3A95B097C38A4AB20A4AC758FEE04DF205E02.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 5000W,Transient Voltage Suppressors,P-600,100V,UNI