5KP10CA_R2_00001
5KP10CA_R2_00001 Panjit International Inc.
5KP_SERIES.pdf
Виробник: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 10VWM 17VC P600
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 294A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 10V
Supplier Device Package: P600
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 11.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 17V
Power - Peak Pulse: 5000W (5kW)
Написати відгук
Description: TVS DIODE 10VWM 17VC P600, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: P600, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 294A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 10V, Supplier Device Package: P600, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 11.1V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 17V, Power - Peak Pulse: 5000W (5kW), Power Line Protection: No.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
5KP10CA_R2_00001 5KP10CA_R2_00001 Виробник : Panjit 5KP_SERIES.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 5000W,Transient Voltage Suppressors,P-600,10V,BI