5KP12CA_R2_00001
5KP12CA_R2_00001 Panjit International Inc.
5KP_SERIES.pdf
Виробник: Panjit International Inc.
Description: GLASS PASSIVATED JUNCTION TRANSI
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 251A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V
Supplier Device Package: P600
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 13.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 19.9V
Power - Peak Pulse: 5000W (5kW)
Написати відгук
Description: GLASS PASSIVATED JUNCTION TRANSI, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: P600, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 251A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V, Supplier Device Package: P600, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 13.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 19.9V, Power - Peak Pulse: 5000W (5kW), Power Line Protection: No.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Applications: General Purpose
Supplier Device Package: P600
Bidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
товару немає в наявності
5KP12CA_R2_00001 5KP12CA_R2_00001 Виробник : Panjit 5KP_SERIES.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 5000W,Transient Voltage Suppressors,P-600,12V,BI