5KP13A_R2_00001
5KP13A_R2_00001 Panjit International Inc.
5KP_SERIES.pdf
Виробник: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 13VWM 21.5VC P600
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 232A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 13V
Supplier Device Package: P600
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 14.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 21.5V
Power - Peak Pulse: 5000W (5kW)
Написати відгук
Description: TVS DIODE 13VWM 21.5VC P600, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: P600, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 232A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 13V, Supplier Device Package: P600, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 14.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 21.5V, Power - Peak Pulse: 5000W (5kW), Power Line Protection: No.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
5KP13A_R2_00001 5KP13A_R2_00001 Виробник : Panjit 5KP_SERIES.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 5000W,Transient Voltage Suppressors,P-600,13V,UNI