5SQ102MOAAL
5SQ102MOAAL KYOCERA AVX
Disc_Ceramic_Caps_Rev_Oct_1999.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1000PF 500V Y5U RADIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5U (E)
Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 1000 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 500V Y5U RADIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Y5U (E), Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 1000 pF.
Інші пропозиції 5SQ102MOAAL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
5SQ102MOAAL 5SQ102MOAAL Виробник : KYOCERA AVX Disc_Ceramic_Caps_Rev_Oct_1999.pdf Description: CAP CER 1000PF 500V Y5U RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: Radial, Disc
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 1000 pF