Продукція > OMEGA > 5SRTC-TT-KI-40-1M
5SRTC-TT-KI-40-1M
5SRTC-TT-KI-40-1M OMEGA
5LSC_5SRTC.pdf
Виробник: OMEGA
Description: OMEGA - 5SRTC-TT-KI-40-1M - Thermoelement, K, 0 °C, 260 °C, 40 ", 1 m
tariffCode: 90259000
Tastkopf-/Messfühlerlänge, imperial: -
rohsCompliant: YES
Tastkopf-/Messfühlerlänge, metrisch: -
Gemessene Temperatur, max.: 260°C
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Sensorgehäusematerial: -
Gemessene Temperatur, min.: 0°C
Anschlusslänge - metrisch: 1m
Anschlusslänge - imperial: 40"
usEccn: EAR99
Tastkopf-/Messfühlerdurchmesser, imperial: -
euEccn: NLR
Tastkopf-/Messfühlerdurchmesser, metrisch: -
Thermoelement-Abschirmung: Ungeschirmt
Erfassungstemperatur, max.: 480°C
Thermoelement-Anschluss: Standardsteckverbinder
Standard Thermoelementdraht: IEC
Produktpalette: 5SRTC Series
productTraceability: No
Thermoelement: K
Isolierung: PFA
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMEGA - 5SRTC-TT-KI-40-1M - Thermoelement, K, 0 °C, 260 °C, 40 ", 1 m, tariffCode: 90259000, Tastkopf-/Messfühlerlänge, imperial: -, rohsCompliant: YES, Tastkopf-/Messfühlerlänge, metrisch: -, Gemessene Temperatur, max.: 260°C, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Sensorgehäusematerial: -, Gemessene Temperatur, min.: 0°C, Anschlusslänge - metrisch: 1m, Anschlusslänge - imperial: 40", usEccn: EAR99, Tastkopf-/Messfühlerdurchmesser, imperial: -, euEccn: NLR, Tastkopf-/Messfühlerdurchmesser, metrisch: -, Thermoelement-Abschirmung: Ungeschirmt, Erfassungstemperatur, max.: 480°C, Thermoelement-Anschluss: Standardsteckverbinder, Standard Thermoelementdraht: IEC, Produktpalette: 5SRTC Series, productTraceability: No, Thermoelement: K, Isolierung: PFA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Type: K-Type Thermocouple
Usage: Air
Tip Type: Air, Beaded
Cable Length: 3.937" (100.00mm)
Cable Insulation: Perfluoroalkoxy (PFA)
Plug Type: Sub-Mini (Thermocouple Plug)
Probe Temperature Range: 32 ~ 500°F (0 ~ 260°C)