5SS472MNHCM
5SS472MNHCM KYOCERA AVX
Disc_Ceramic_Caps_Rev_Oct_1999.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 4700PF 2KV Y5U RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Lead Style: Formed Leads
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5U (E)
Size / Dimension: 0.433" Dia (11.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -30°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 4700 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 4700PF 2KV Y5U RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Lead Style: Formed Leads, Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Y5U (E), Size / Dimension: 0.433" Dia (11.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -30°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 4700 pF.
Інші пропозиції 5SS472MNHCM
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
5SS472MNHCM 5SS472MNHCM Виробник : KYOCERA AVX Disc_Ceramic_Caps_Rev_Oct_1999.pdf Description: CAP CER 4700PF 2KV Y5U RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Lead Style: Formed Leads
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: Radial, Disc
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 4700 pF