5WH103MACJI
5WH103MACJI KYOCERA AVX
Disc_Ceram_Cap_Class_III.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 10000PF 50V Y5P RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5P (B)
Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 10000 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10000PF 50V Y5P RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Y5P (B), Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 10000 pF.
Інші пропозиції 5WH103MACJI
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
5WH103MACJI 5WH103MACJI Виробник : KYOCERA AVX Disc_Ceram_Cap_Class_III.pdf Description: CAP CER 10000PF 50V Y5P RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Radial, Disc
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 10000 pF