5ZF104ZOCAM
5ZF104ZOCAM KYOCERA AVX
Disc_Ceram_Cap_Class_III.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.1UF 25V Y5V RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: -20%, +80%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5V (F)
Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 0.1 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.1UF 25V Y5V RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: -20%, +80%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Y5V (F), Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 0.1 µF.
Інші пропозиції 5ZF104ZOCAM
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
5ZF104ZOCAM 5ZF104ZOCAM Виробник : KYOCERA AVX Disc_Ceram_Cap_Class_III.pdf Description: CAP CER 0.1UF 25V Y5V RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: -20%, +80%
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: Radial, Disc
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 0.1 µF