624-25ABT4E
624-25ABT4E Wakefield Thermal Solutions
BGA%20Standard%20Heat%20Sinks%20with%20tape%20option.pdf
Виробник: Wakefield Thermal Solutions
Description: HEATSINK CPU 21MM SQ W/DBL TAPE
Packaging: Bulk
Material: Aluminum
Length: 0.827" (21.00mm)
Shape: Square, Pin Fins
Type: Top Mount
Width: 0.827" (21.00mm)
Package Cooled: BGA
Attachment Method: Thermal Tape, Adhesive (Included)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow: 25.00°C/W @ 200 LFM
Fin Height: 0.250" (6.35mm)
Material Finish: Black Anodized
на замовлення 2284 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WAKEFIELD THERMAL - 624-25ABT4E - HEAT SINK, ALUMINIUM, 21MM, tariffCode: 76169990, rohsCompliant: NO, Außenhöhe - imperial: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, usEccn: EAR99, Außenhöhe - metrisch: -, euEccn: NLR, Außenbreite - metrisch: 21mm, Wärmewiderstand: -, Produktpalette: 624 Series, Gekühlte Bauformen/Gehäuse: BGA, productTraceability: No, Außendurchmesser - metrisch: -, Außendurchmesser - imperial: -, Kühlkörpermaterial: Aluminium, Außenlänge - metrisch: 21mm, Außenbreite - Zoll: 0.83", Außenlänge - imperial: 0.83", directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (15-Jan-2019).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
624-25ABT4E 624-25ABT4E Виробник : WAKEFIELD THERMAL 2561877.pdf Description: WAKEFIELD THERMAL - 624-25ABT4E - HEAT SINK, ALUMINIUM, 21MM
tariffCode: 76169990
rohsCompliant: NO
Außenhöhe - imperial: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
usEccn: EAR99
Außenhöhe - metrisch: -
euEccn: NLR
Außenbreite - metrisch: 21mm
Wärmewiderstand: -
Produktpalette: 624 Series
Gekühlte Bauformen/Gehäuse: BGA
productTraceability: No
Außendurchmesser - metrisch: -
Außendurchmesser - imperial: -
Kühlkörpermaterial: Aluminium
Außenlänge - metrisch: 21mm
Außenbreite - Zoll: 0.83"
Außenlänge - imperial: 0.83"
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (15-Jan-2019)
на замовлення 510 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
624-25ABT4E 624-25ABT4E Виробник : Wakefield-Vette 624-844326.pdf Heat Sinks Omnidirectional Heat Sink for 21mm BGA/Super BGA/PBGA/FPBGA, 6.4mm, T410R
Мінімальне замовлення: 2
Мінімальне замовлення: 74
Мінімальне замовлення: 66
624-25ABT4E 624-25ABT4E Виробник : Wakefield Thermal 624-844326.pdf Heat Sinks Omnidirectional Heat Sink for 21mm BGA/Super BGA/PBGA/FPBGA, 6.4mm, T410R