Продукція > EDAC INC. > 627-24W7224-1N3
627-24W7224-1N3 EDAC Inc.
EDAC%20627C%20628C%20Series%20Power%20Combo%20D-sub%20Connectors%20English%20Ordering%20Guide.pdf
Виробник: EDAC Inc.
Description: CONN D-SUB PLG 24POS PNL MT SLDR
Features: Grounding Indents, Shielded
Packaging: Tray
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 5A, 10A
Mounting Type: Panel Mount, Through Hole
Number of Positions: 24 (17 + 7 Power)
Number of Rows: 2
Contact Type: Signal and Power
Flange Feature: Board Side (4-40)
Termination: Solder
Connector Style: D-Sub, Combo
Contact Finish Thickness: FLASH
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated
Shell Size, Connector Layout: 5 (DD, D) - 24W7
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB PLG 24POS PNL MT SLDR, Features: Grounding Indents, Shielded, Packaging: Tray, Connector Type: Plug, Male Pins, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 5A, 10A, Mounting Type: Panel Mount, Through Hole, Number of Positions: 24 (17 + 7 Power), Number of Rows: 2, Contact Type: Signal and Power, Flange Feature: Board Side (4-40), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Combo, Contact Finish Thickness: FLASH, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated, Shell Size, Connector Layout: 5 (DD, D) - 24W7.