62MP0625
62MP0625 Essentra
1492476-1817733.pdf
Виробник: Essentra
Conduit Fittings & Accessories Hole Plug, Snap In , .625 in Hole, .125 Max Panel
на замовлення 3467 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HOLE PLUG 0.625" NYLON BLACK, Packaging: Bulk, Color: Black, Material: Nylon, Hole Diameter: 0.625" (15.88mm), Flange Diameter: 0.718" (18.24mm), Panel Thickness: 0.125" (3.18mm) 1/8".
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
62MP0625 62MP0625 Виробник : Essentra Components 62MP0625.pdf Description: HOLE PLUG 0.625" NYLON BLACK
Packaging: Bulk
Color: Black
Material: Nylon
Hole Diameter: 0.625" (15.88mm)
Flange Diameter: 0.718" (18.24mm)
Panel Thickness: 0.125" (3.18mm) 1/8"
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 37
62MP0625 Виробник : Essentra Components 62MP0625.pdf Solid Locking Plug - Compatible Hole Diameter - 15.9 mm