630NHG3B
630NHG3B BUSSMANN
Bus_Edison_NH_Fuses.pdf Bus_Ele_DS_2142_NH.pdf 630NHG3B.pdf
Виробник: BUSSMANN
Category: NH Fuses
Description: Fuse: fuse; 630A; 500VAC; 250VDC; ceramic,industrial; NH03
Rated voltage: 250V DC; 500V AC
Type of fuse: fuse
Fuse size: NH03
Current rating: 630A
Breaking capacity: 120kA
Kind of fuse: ceramic; industrial
на замовлення 2 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: NH Fuses, Description: Fuse: fuse; 630A; 500VAC; 250VDC; ceramic,industrial; NH03, Rated voltage: 250V DC; 500V AC, Type of fuse: fuse, Fuse size: NH03, Current rating: 630A, Breaking capacity: 120kA, Kind of fuse: ceramic; industrial.
Інші пропозиції 630NHG3B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
630NHG3B Виробник : Eaton Bussmann bus-iec-ds-10164_nh500voltsfuselinks.pdf Description: FUSE SQUARE 630A 500VAC/250VDC
товару немає в наявності
630NHG3B Виробник : Bussmann / Eaton Eaton_bus_ele_ds_2142_nh_din_dual_indication_fuse_-1774689.pdf Specialty Fuses 630A 500V GL/GG SIZE 3 DUAL IN