632X250H
632X250H Tri-Star Industries, Inc.
product_Cat.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: INSERT YELLOW 0.22"DIA X 0.25" H
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.22" Dia x 0.25" H (5.6mm x 6.4mm)
Type: Insert
Part Status: Active
на замовлення 13650 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INSERT YELLOW 0.22"DIA X 0.25" H, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.22" Dia x 0.25" H (5.6mm x 6.4mm), Type: Insert, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
632X250H 632X250H Виробник : RAF Electronic Hardware Tri_Star_H_Series-1901152.pdf Screws & Fasteners H Series, 6-32 threaded inserts, 0.250" length
на замовлення 900 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
632X250H Виробник : RAF Electronic Hardware product_Cat.pdf Inserts Tappex 6.35mm-LG 5.57mm-OD 6-32-THD Brass