632X281C
632X281C Tri-Star Industries, Inc.
632X281C.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: INSERT YELLOW 0.22"DIA X 0.28" H
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.22" Dia x 0.28" H (5.5mm x 7.1mm)
Type: Insert
Part Status: Active
на замовлення 3242 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INSERT YELLOW 0.22"DIA X 0.28" H, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.22" Dia x 0.28" H (5.5mm x 7.1mm), Type: Insert, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
632X281C Виробник : RAF Electronic Hardware 632X281C.pdf C SeriesChevron Insert
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 558
Мінімальне замовлення: 461
632X281C 632X281C Виробник : RAF Electronic Hardware Tri_Star_C_Series-1901156.pdf Screws & Fasteners (Made In USA) Straight Heat-Set Threaded Insert, 6-32 Thread Size, 0.281" Installed Length, Brass