Продукція > EDAC INC. > 633-W15-662-012
633-W15-662-012
633-W15-662-012 EDAC Inc.
EDAC%20633W%20634W%20Series%20Waterproof%20D-sub%20Connectors%20English%20Ordering%20Guide.pdf
Виробник: EDAC Inc.
Description: CONN D-SUB HD PLG 15POS R/A SLDR
Features: Grounding Indents, Shielded
Packaging: Tray
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 3A per Contact
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 15
Number of Rows: 3
Contact Type: Signal
Flange Feature: Mating Side, Female Screwlock (4-40)
Termination: Solder
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Connector Style: D-Sub, High Density
Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated
Shell Size, Connector Layout: 1 (DE, E) High Density
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB HD PLG 15POS R/A SLDR, Features: Grounding Indents, Shielded, Packaging: Tray, Connector Type: Plug, Male Pins, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 3A per Contact, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 15, Number of Rows: 3, Contact Type: Signal, Flange Feature: Mating Side, Female Screwlock (4-40), Termination: Solder, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Connector Style: D-Sub, High Density, Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated, Shell Size, Connector Layout: 1 (DE, E) High Density, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
633-W15-662-012 633-W15-662-012 Виробник : EDAC EDAC 633W 634W Series Waterproof D-sub Connectors English Ordering Guide.pdf D-Sub High Density Connectors Waterproof High Density D-Sub Connectors