Продукція > EDAC INC. > 633-W26-262-012
633-W26-262-012
633-W26-262-012 EDAC Inc.
EDAC%20633W%20634W%20Series%20Waterproof%20D-sub%20Connectors%20English%20Ordering%20Guide.pdf
Виробник: EDAC Inc.
Description: 633W (WATERPROOF) SERIES RIGHT A
Packaging: Tray
Features: Grounding Indents, Shielded
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 3A per Contact
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 26
Number of Rows: 3
Contact Type: Signal
Flange Feature: Mating Side, Female Screwlock (4-40)
Termination: Solder
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Connector Style: D-Sub, High Density
Contact Finish Thickness: FLASH
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated
Shell Size, Connector Layout: 2 (DA, A) High Density
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 633W (WATERPROOF) SERIES RIGHT A, Packaging: Tray, Features: Grounding Indents, Shielded, Connector Type: Plug, Male Pins, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 3A per Contact, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 26, Number of Rows: 3, Contact Type: Signal, Flange Feature: Mating Side, Female Screwlock (4-40), Termination: Solder, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Connector Style: D-Sub, High Density, Contact Finish Thickness: FLASH, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated, Shell Size, Connector Layout: 2 (DA, A) High Density.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
633-W26-262-012 633-W26-262-012 Виробник : EDAC EDAC_633W_634W_Series_Waterproof_D_sub_Connectors_-2498027.pdf D-Sub High Density Connectors WTRPF R/A dip 26PIN MLE CONN MNT HLE