Продукція > EDAC > 637-W15-221-012
637-W15-221-012
637-W15-221-012 EDAC
EDAC_637W_638W_Series_Waterproof_D_sub_Connectors_English_Ordering_Guide.pdf
Виробник: EDAC
D-Sub High Density Connectors 637W (waterproof) Series vertical D-Sub plug connector, 15 machined pin type contacts, black insulator, #4-40 UNC threaded holes, separate #4-40 UNC hex standoffs
на замовлення 88 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB HD PLUG 15POS PNL MNT, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Male Pins, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 3A, Mounting Type: Panel Mount, Through Hole, Number of Positions: 15, Number of Rows: 3, Contact Type: Signal, Flange Feature: Mating Side, Female Screwlock (4-40), Termination: Solder, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Connector Style: D-Sub, High Density, Contact Finish Thickness: FLASH, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated, Shell Size, Connector Layout: 1 (DE, E) High Density, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
637-W15-221-012 637-W15-221-012 Виробник : EDAC Inc. EDAC%20637W%20638W%20Series%20Waterproof%20D-sub%20Connectors%20English%20Ordering%20Guide.pdf Description: CONN D-SUB HD PLUG 15POS PNL MNT
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 3A