63AHVDFP
63AHVDFP CORCOM - TE CONNECTIVITY
3773826.pdf
Виробник: CORCOM - TE CONNECTIVITY
Description: CORCOM - TE CONNECTIVITY - 63AHVDFP - Netzfilter, Universell, 760 VAC, 63 A, Drei Phasen, 2 Stufen, Chassismontage
Ausgangsanschlüsse Filter: Reihenklemme
Nennstrom: 63A
Filtermontage: Chassismontage
Nennspannung: 760VAC
Написати відгук
Description: CORCOM - TE CONNECTIVITY - 63AHVDFP - Netzfilter, Universell, 760 VAC, 63 A, Drei Phasen, 2 Stufen, Chassismontage, tariffCode: 85363010, rohsCompliant: Y-EX, Filteranwendungen: Universell, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Eingangsanschlüsse Filter: Reihenklemme, Anzahl der Phasen: Drei Phasen, Ausgangsanschlüsse Filter: Reihenklemme, Nennstrom: 63A, euEccn: NLR, Anzahl der Stufen: 2 Stufen, Produktpalette: Corcom AHV Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Filtermontage: Chassismontage, Nennspannung: 760VAC, SVHC: Lead (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
63 AHV D FP 63 AHV D FP Виробник : TE Connectivity Corcom Filters %7B7885fe89-26d2-4433-89a7-15a4241aad1e%7D_Corcom-3-Phase-AHV-Series-Data_Sheets.pdf Description: LINE FILTER 63A CHASSIS MOUNT
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Termination Style: Quick Connect
Applications: General Purpose
Approval Agency: cURus
Frequency - Operating: 50Hz ~ 60Hz
Part Status: Active
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 750 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 760 V
Current: 63 A