63SXE120M+3
63SXE120M+3 Panasonic
Panasonic_10-27-2024_Capacitor-(SXE-Series).pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Organic Polymer Capacitors 63VDC 120uF 20% 40mOhm 730mA Lead Terminal Cutting
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук