63SXE39MX
63SXE39MX Panasonic Electronic Components
AAB8000C262.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM POLY 39UF 20% 63V T/H
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 25mOhm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 125°C
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Capacitance: 39 µF
Voltage - Rated: 63 V
Ripple Current @ Low Frequency: 34.5 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 690 mA @ 100 kHz
на замовлення 109 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PANASONIC - 63SXE39MX - CAP, 39UF, 63V, ALU ELEC, POLYMER, RAD, tariffCode: 85322200, Produkthöhe: 8mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: Radial Leaded, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Kondensatormontage: Through Hole, usEccn: EAR99, Lebensdauer bei Temperatur: 1000 hours @ 125°C, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Produktlänge: -, euEccn: NLR, Kapazität: 39µF, Spannung (DC): 63V, Rippelstrom: 2.19A, Produktpalette: OS-CON SXE Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktdurchmesser: 10mm, Kondensatoranschlüsse: PC Pin, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: -, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Інші пропозиції 63SXE39MX
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
63SXE39MX 63SXE39MX Виробник : PANASONIC 2644926.pdf Description: PANASONIC - 63SXE39MX - CAP, 39UF, 63V, ALU ELEC, POLYMER, RAD
tariffCode: 85322200
Produkthöhe: 8mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: Radial Leaded
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Kondensatormontage: Through Hole
usEccn: EAR99
Lebensdauer bei Temperatur: 1000 hours @ 125°C
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Produktlänge: -
euEccn: NLR
Kapazität: 39µF
Spannung (DC): 63V
Rippelstrom: 2.19A
Produktpalette: OS-CON SXE Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktdurchmesser: 10mm
Kondensatoranschlüsse: PC Pin
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: -
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 1 шт:
63SXE39MX 63SXE39MX Виробник : Panasonic panasonic_07172019_Capacitor_OSCON_(SXE_Series)_04-1622870.pdf Aluminum Organic Polymer Capacitors 63VDC 39uF 20% THT 690mA Halogen Free