63SXV120M
63SXV120M Panasonic
Panasonic_10-27-2024_Capacitor-OSCON-(SXV Series).pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Organic Polymer Capacitors 63VDC 120uF 20% 25mOhm 1030mA
на замовлення 735 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук