63SXV82M
63SXV82M Panasonic
Panasonic_Capacitor OSCON (SXV Series) 090225.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Organic Polymer Capacitors Aluminium Organic Polymer Capacitors 63VDC 82uF 20% 25mOhm 930mA
на замовлення 498 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук