Продукція > 646 > 646CY-221M=P3
646CY-221M=P3
D73F,CT,LF,LC,D75F,C%20SERIES.pdf
Виробник:
на замовлення 22260 шт:
Написати відгук
Технічний опис 646CY-221M=P3
Description: FIXED IND 220UH 330MA 940 MOHM.
Інші пропозиції 646CY-221M=P3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
646CY-221M=P3 Виробник : Toko America Inc D73F,CT,LF,LC,D75F,C%20SERIES.pdf Description: FIXED IND 220UH 330MA 940 MOHM
товару немає в наявності