Продукція > 646 > 646CY-331M=P3
646CY-331M=P3
D73F,CT,LF,LC,D75F,C%20SERIES.pdf
Виробник:
на замовлення 1316 шт:
Написати відгук
Технічний опис 646CY-331M=P3
Description: FIXED IND 330UH 270MA 1.4 OHM.
Інші пропозиції 646CY-331M=P3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
646CY-331M=P3 Виробник : Toko America Inc D73F,CT,LF,LC,D75F,C%20SERIES.pdf Description: FIXED IND 330UH 270MA 1.4 OHM
товару немає в наявності