Продукція > FCI > 65240-012LF
65240-012LF
65240-012LF FCI
65240.pdf
Виробник: FCI
Dubox® 2.54mm Pitch, Board to Board Connector, Crimp-to-Wire Housing, Single Row
на замовлення 6103 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис 65240-012LF FCI
Description: CONN RCPT HSG 12POS 2.54MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Blue, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 12, Pitch: 0.100" (2.54mm), Operating Temperature: -65°C ~ 125°C, Contact Type: Female Socket, Insulation Material: Thermoplastic, Glass Filled, Number of Rows: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
65240-012LF 65240-012LF Виробник : Amphenol ICC (FCI) bwb_dubox_shunts.pdf Description: CONN RCPT HSG 12POS 2.54MM
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 12
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Operating Temperature: -65°C ~ 125°C
Мінімальне замовлення: 6
на замовлення 552 шт:
Мінімальне замовлення: 6
65240-012LF 65240-012LF Виробник : FCI 65240.pdf Dubox® 2.54mm Pitch, Board to Board Connector, Crimp-to-Wire Housing, Single Row
на замовлення 5 шт: