Продукція > FCI > 65240-013LF
65240-013LF
65240-013LF FCI
65240.pdf
Виробник: FCI
Dubox® 2.54mm Pitch, Board to Board Connector, Crimp-to-Wire Housing, Single Row
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 591
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис 65240-013LF FCI
Description: CONN RCPT HSG 13POS 2.54MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Blue, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 13, Pitch: 0.100" (2.54mm), Operating Temperature: -65°C ~ 125°C, Contact Type: Female Socket, Insulation Material: Thermoplastic, Glass Filled, Number of Rows: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
65240-013LF 65240-013LF Виробник : FCI 65240.pdf Dubox® 2.54mm Pitch, Board to Board Connector, Crimp-to-Wire Housing, Single Row
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
Мінімальне замовлення: 25
65240-013LF 65240-013LF Виробник : Amphenol ICC (FCI) 65240.pdf Description: CONN RCPT HSG 13POS 2.54MM
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 13
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Operating Temperature: -65°C ~ 125°C
Number of Rows: 1
Мінімальне замовлення: 7
65240-013LF 65240-013LF Виробник : Amphenol FCI 65240.pdf Headers & Wire Housings 13P SR HOUSING
Мінімальне замовлення: 6