Продукція > FCI > 65240-014LF
65240-014LF
65240-014LF FCI
65240.pdf
Виробник: FCI
Dubox® 2.54mm Pitch, Board to Board Connector, Crimp-to-Wire Housing, Single Row
на замовлення 2673 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис 65240-014LF FCI
Description: AMPHENOL / PARTNER STOCK - 65240-014LF - Steckverbindergehäuse, FCI Dubox 65240 Series, Buchse, 14 -polig, 2.54 mm, tariffCode: 85366990, Anzahl der Positionen: 14-polig, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Rastermaß: 2.54mm, Ausführung: Buchse, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Zur Verwendung mit: Crimpkontakte der Produktreihe DUBOX von Amphenol, usEccn: EAR99, Produktpalette: FCI Dubox 65240 Series, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
65240-014LF 65240-014LF Виробник : FCI 65240.pdf Dubox® 2.54mm Pitch, Board to Board Connector, Crimp-to-Wire Housing, Single Row
на замовлення 909 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Мінімальне замовлення: 6
65240-014LF 65240-014LF Виробник : AMPHENOL / PARTNER STOCK 2342723.pdf Description: AMPHENOL / PARTNER STOCK - 65240-014LF - Steckverbindergehäuse, FCI Dubox 65240 Series, Buchse, 14 -polig, 2.54 mm
tariffCode: 85366990
Anzahl der Positionen: 14-polig
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Rastermaß: 2.54mm
Ausführung: Buchse
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Zur Verwendung mit: Crimpkontakte der Produktreihe DUBOX von Amphenol
usEccn: EAR99
Produktpalette: FCI Dubox 65240 Series
SVHC: To Be Advised
Мінімальне замовлення: 150
65240-014LF 65240-014LF Виробник : Amphenol ICC (FCI) bwb_dubox_shunts.pdf Description: CONN RCPT HSG 14POS 2.54MM
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 14
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Operating Temperature: -65°C ~ 125°C
Number of Rows: 1
Мінімальне замовлення: 5
65240-014LF Виробник : Burndy bwb_dubox_shunts.pdf Conn Housing RCP 14 POS 2.54mm Crimp ST Cable Mount Blue Bag
Мінімальне замовлення: 550
65240-014LF Виробник : Amphenol bwb_dubox_shunts.pdf 65240-014LF
Мінімальне замовлення: 300
Мінімальне замовлення: 350