65240-016LF
65240-016LF Amphenol ICC (FCI)
bwb_dubox_shunts.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN RCPT HSG 16POS 2.54MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Color: Blue
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 16
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Operating Temperature: -65°C ~ 125°C
Contact Type: Female Socket
Insulation Material: Thermoplastic, Glass Filled
Number of Rows: 1
на замовлення 2803 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AMPHENOL / PARTNER STOCK - 65240-016LF - Steckverbindergehäuse, 22-30AWG, Dubox 65240 Series, Buchse, 16 -polig, 2.54 mm, tariffCode: 85366990, Anzahl der Positionen: 16-polig, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Rastermaß: 2.54mm, Ausführung: Buchse, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Zur Verwendung mit: Buchsenkontakte der Produktreihe Dubox von Amphenol, usEccn: EAR99, Produktpalette: Dubox 65240 Series, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
65240-016LF 65240-016LF Виробник : FCI 65240.pdf Dubox® 2.54mm Pitch, Board to Board Connector, Crimp-to-Wire Housing, Single Row
на замовлення 11 шт:
65240-016LF Виробник : Amphenol bwb_dubox_shunts.pdf Conn Housing RCP 16 POS 2.54mm Crimp ST Cable Mount Blue Bag
Мінімальне замовлення: 255
на замовлення 900 шт:
Мінімальне замовлення: 255
65240-016LF Виробник : Burndy bwb_dubox_shunts.pdf Conn Housing RCP 16 POS 2.54mm Crimp ST Cable Mount Blue Bag
Мінімальне замовлення: 304
65240-016LF Виробник : AMPHENOL / PARTNER STOCK bwb_dubox_shunts.pdf Description: AMPHENOL / PARTNER STOCK - 65240-016LF - Steckverbindergehäuse, 22-30AWG, Dubox 65240 Series, Buchse, 16 -polig, 2.54 mm
tariffCode: 85366990
Anzahl der Positionen: 16-polig
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Rastermaß: 2.54mm
Ausführung: Buchse
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Zur Verwendung mit: Buchsenkontakte der Produktreihe Dubox von Amphenol
usEccn: EAR99
Produktpalette: Dubox 65240 Series
SVHC: To Be Advised
Мінімальне замовлення: 200