65240-018LF
65240-018LF Amphenol FCI
65240.pdf
Виробник: Amphenol FCI
Headers & Wire Housings CRIMP - WIRE HOUSING SINGLE ROW 18 POS
на замовлення 2639 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 18POS 2.54MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Blue, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 18, Pitch: 0.100" (2.54mm), Operating Temperature: -65°C ~ 125°C, Contact Type: Female Socket, Insulation Material: Thermoplastic, Glass Filled, Number of Rows: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
65240-018LF Виробник : Amphenol 65240.pdf Conn Housing RCP 18 POS 2.54mm Crimp ST Cable Mount Blue Bag
на замовлення 300 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 152
65240-018LF 65240-018LF Виробник : FCI 65240.pdf Dubox® 2.54mm Pitch, Board to Board Connector, Crimp-to-Wire Housing, Single Row
товару немає в наявності
65240-018LF Виробник : Amphenol ICC (FCI) 65240.pdf Description: CONN RCPT HSG 18POS 2.54MM
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 18
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Operating Temperature: -65°C ~ 125°C